nullс.Требухів Броварського району Київської областіnull
Вітаємо Вас на "Незалежному сайті с. Требухів" !!! Здійснюється набір журналістів новин села та модераторів на сайт та форум. Бажаючим прохання писати на E-MAil: Trebuhiv@ukr.net та ICQ: 473-092-324 Всі небайдужі до того де вони живуть - приєднуйтеся !!!

Побажання і пропозиції - Форум с. Требухів Броварського району Київської області



Меню сайту

Форма входу
Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Пошук

Теги
Броварщина новини Требухів Городчани Дніпро Верховна рада склад Ватутін Історія результат життя сільська рада Табличка школа будинок культури Перемога Канни Требухівець допомога війна Сокіл Фенікс Артем Васильєв Бровари Фенікс - Требухів привітання день скорботи сади Розклад розклад руху форум Земля маршрутки грип захворювання громадський транспорт напої здоров'я кока-кола єдине вікно земельна діляннка зміни до законодавчих актів право на землю вибори телебачення туалети алкоголь общественные места пиво продажа совершеннолетние злочини постраждалі держкомзем Культура спорт злочинність МВС отримання хабара епідемія незаконно отобранная земля обращение новий рік законодавство Зміни набуття. порядок набуття порядок право прем'єр-міністр музика 1+1 виборчі дільниці дільниця стільці урни загальні збори аренда имущество плата продажа пива слабоалкоголка земеньні ділянки свято акти на землю державні акти єкономічна злочинність інспекція міліція податки Злочин вимагання крестьяне хабар кримінал врятувати життя пай футбол фотоальбом Різдво Христове

Опитування

Опитування
Які проблеми в комунальній сфері вас найбільше турбують? Можливо обрати кілька варіантів
Всього відповідей: 121

Календар

Архів записів

Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього відповідей: 112

Опитування
Чи потрібен Вам цей сайт
Всього відповідей: 112

Міні-чат




[ Отримати код кнопки]
Друзі сайту


Статистика сайту

Internet Map

Підтримуємо сайт, натискаючи на зображення, що розмішено вище,
1 раз на добу






Rambler's Top100


Locations of visitors to this page

Требухів

Вітаю Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 04:09:36

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум с. Требухів Броварського району Київської області » Розвиток форуму та сайту » Розвиток форуму та сайту » Побажання і пропозиції (Ваші побажання та пропозиції сюди)
Побажання і пропозиції
TrebuhovetsДата: Середа, 22.04.2009, 18:16:52 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Ваші побажання та пропозиції по розвитку форуму та сайту залишайте тут.
Будемо працювати разом
 
lairmiДата: Четвер, 14.05.2009, 13:39:15 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Модераторы
Повідомлень: 4
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я читаю все, що є на сайті. У мене маленький пупс, тому тільки наскоками до компа підхожу. Є пропозиція ще дати ссилку на Гугл Планета земля. Там пошукати Требухів. Знімки з космосу. Кожен може свою хату знайти. Правда не знаю як часто там обновляються вони. А може ти знаєш якись кращий сайт?
 
TrebuhovetsДата: Четвер, 14.05.2009, 13:46:50 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
щодо Гугл Планета земля, то це не проблема, але там дуже старі дані ще років 4-5 тому. Але Требухівці вказують на свої вулиці, будинки, адмін-будівлі та ін. Доречі посилання є на нашому сайті ТУТ
 
TrebuhovetsДата: Вівторок, 19.05.2009, 17:10:56 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Высказываем свое мнение об этом стиле сайта
 
jurapasДата: Вівторок, 19.05.2009, 22:25:48 | Повідомлення # 5
ЖУРНАЛЮГА
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Цей стиль краще попереднього +
З головного меню "Заклади культури", "Заклади освіти" перемістити в "Державні установи" або "Соціальна сфера" так навіть краще, можна помістити: лікарню, аптеку, магазини...


Повідомлення відредагував jurapas - Вівторок, 19.05.2009, 23:06:17
 
TrebuhovetsДата: Понеділок, 01.06.2009, 09:00:14 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (jurapas)
З головного меню "Заклади культури", "Заклади освіти" перемістити в "Державні установи" або "Соціальна сфера" так навіть краще, можна помістити: лікарню, аптеку, магазини...

Згоден
 
TrebuhovetsДата: П`ятниця, 05.06.2009, 12:11:59 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Ще які побажання та пропозиції по розвитку сайту та форуму???

Доречі - додано нову сторінку на сайті, яка має назву - "Як це було", на якій будуть публікуватися, а також обговорюватися (коментуватися) будь-які історичні події, які були пов'язані з нашим селом.

Можливо у вас є якісь інші пропозиціі по даному розділу, рекомендуйте, будемо працювати разом.

 
TrebuhovetsДата: Середа, 08.07.2009, 11:40:08 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Створено розділ "Відеогалерея" - ваша думка з цього приводу
 
ЛанселотДата: Понеділок, 28.02.2011, 10:34:54 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
АУУУУУУУУУУУУУУУУУ. Сайт живой или дохлый?
Админ выкладывай ссылки. Односельчане активней.
 
TrebuhovetsДата: Понеділок, 28.02.2011, 13:02:36 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Ланселот)
АУУУУУУУУУУУУУУУУУ. Сайт живой или дохлый? Админ выкладывай ссылки. Односельчане активней.

Доброго дня. Сайт звичайно живий. Але є одне "але". Сайтом нема кому займатися. Звичайно, що всі хочуть щоб у с. Требухів був свій сайт, але коли доходить до справи, що треба його постійно оновлювати та наповнювати інформацією, ніхто не хоче цим займатися.

Існувала також паралетьно група в соціальній менежі "В Контакті", в якій також не було ніякої активності.
Там постійто оновлювалась якась інформація, додавались нові фотки та відео, але ніхто їх не коментував. Люди просто заходили почитати, подивитися, дізнатися що нового в с. Требухів і все. І в один прекрасний момент адміністраторам набридло все це і вони закрили групу.

З цього виходить, що я також не маю можливості постійно знаходитися на сайті, в мене також єсобисте життя та постійна робота. На сайті є модератори, які також "іноді заходять" на сайт, але на скільки я розумію - у них накож нема бажання щось робити, оскільки сайт існує лише для ознайомлення. Ніхто не хоче коментувати та викладувати інформацію, але можливість така є у кожного зареєстрованого користувача smile

Мені вже давно говорило досить багато людей:"навіщо воно тобі", "воно тобі треба", "ти ж живеш в одному селі з усіма...."

Чесно кажучи я, як адміністратор сайту, знаходжуся у безвихідній ситуації, оскільки мені шкода того часу, який я витратив на створення сайту та реєстрацію його в каталогах.

Доречі, сайт зараз знаходиться в топ10 в Гуглі при введені в пошукового запиту "Требухів" та проіндексовано
1 370 сторінок.

Можливо хтось підкаже, як далі бути???
Або сайт закрити або продовжити його існування. Але якщо продовжувати його існування, то потрібні люди, які б допомагали йому розвиватися не словами а своїми справами: публікували новини, писали на форумі, викладували фото до фотогалереї та інше, тобто журналісти, редактори, фоторепортери та ін.

Якщо є бажаючі, то напишіть мені в особисі повідомлення.

Дякую за увагу.

 
ЛанселотДата: Четвер, 10.03.2011, 16:40:24 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Если в сайт вложены силы - значит надо вдохнуть в него жизнь. Давай подумаем с чего начать.
 
TrebuhovetsДата: П`ятниця, 11.03.2011, 12:30:33 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Ланселот)
Если в сайт вложены силы - значит надо вдохнуть в него жизнь. Давай подумаем с чего начать.

Найголовніше - це наповнення сайту інформацією. Розміщення новин на головній сторінці та на форумі;
Створення опитувань на форумі, обговорення нагальних питань, що стосуються нашого села та інше.
Чим швидше та частіше сайт буде наповнюватися новинами тим краще він буде індексуватися пошуковими системами і відповідно більше буде заходити відвідувачів, які після цьго будуть реєструватися та стануть постійними користувачами сайту.

 
Форум с. Требухів Броварського району Київської області » Розвиток форуму та сайту » Розвиток форуму та сайту » Побажання і пропозиції (Ваші побажання та пропозиції сюди)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Trebuhiv.at.ua При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове © 2024