nullс.Требухів Броварського району Київської областіnull
Вітаємо Вас на "Незалежному сайті с. Требухів" !!! Здійснюється набір журналістів новин села та модераторів на сайт та форум. Бажаючим прохання писати на E-MAil: Trebuhiv@ukr.net та ICQ: 473-092-324 Всі небайдужі до того де вони живуть - приєднуйтеся !!!

Інтернет-провайдер - Сторінка 2 - Форум с. Требухів Броварського району Київської області



Меню сайту

Форма входу
Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Пошук

Теги
Броварщина новини Требухів Городчани Дніпро Верховна рада склад Ватутін Історія результат життя сільська рада Табличка школа будинок культури Перемога Канни Требухівець допомога війна Сокіл Фенікс Артем Васильєв Бровари Фенікс - Требухів привітання день скорботи сади Розклад розклад руху форум Земля маршрутки грип захворювання громадський транспорт напої здоров'я кока-кола єдине вікно земельна діляннка зміни до законодавчих актів право на землю вибори телебачення туалети алкоголь общественные места пиво продажа совершеннолетние злочини постраждалі держкомзем Культура спорт злочинність МВС отримання хабара епідемія незаконно отобранная земля обращение новий рік законодавство Зміни набуття. порядок набуття порядок право прем'єр-міністр музика 1+1 виборчі дільниці дільниця стільці урни загальні збори аренда имущество плата продажа пива слабоалкоголка земеньні ділянки свято акти на землю державні акти єкономічна злочинність інспекція міліція податки Злочин вимагання крестьяне хабар кримінал врятувати життя пай футбол фотоальбом Різдво Христове

Опитування

Опитування
Які проблеми в комунальній сфері вас найбільше турбують? Можливо обрати кілька варіантів
Всього відповідей: 121

Календар

Архів записів

Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього відповідей: 112

Опитування
Чи потрібен Вам цей сайт
Всього відповідей: 112

Міні-чат




[ Отримати код кнопки]
Друзі сайту


Статистика сайту

Internet Map

Підтримуємо сайт, натискаючи на зображення, що розмішено вище,
1 раз на добу






Rambler's Top100


Locations of visitors to this page

Требухів

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.04.2024, 01:32:31

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум с. Требухів Броварського району Київської області » Вільний час » Інтернет » Інтернет-провайдер (Голосуємо)
Інтернет-провайдер
В кого який інтернет-провайдер
1.Укртелеком ОГО[ 3 ][23.08%]
2.Піпл-нет[ 3 ][23.08%]
3.МТС-коннект[ 1 ][7.69%]
4.LIFE[ 1 ][7.69%]
5.Київстар[ 1 ][7.69%]
6.Dial-Up[ 0 ][0.00%]
7.Інший провайдер[ 3 ][23.08%]
8.Нема Інтернету взагалі[ 1 ][7.69%]
Усього відповідей: 13
senseiДата: Четвер, 30.07.2009, 17:29:18 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (jurapas)
P.S. Я можу довго дискутувати на цю тему бо залишаюсь прихильнихом Локальної Мережі Требухова. Все ж таки живемо в 21-му столітті, а не в 1462 році.

На самом деле я не имею ничего против, наоборот я только ЗА! Тем более у меня есть своя wi-fi сеть состоящая из 4 иногда из 5 человек (думаю ты догадался кто я biggrin ) и в перспективности этой технологии не сомневаюсь, но есть небольшое "НО". Нашим людям еще долго надо втирать, обьяснять, а иногда и упрашивать чтобы они захотели стать частью такой сети!!! Всех пугает цена, тем более если это собрались сделать только 2 человека, как было в моем случае, то это немножко напряжно, но если найти хоть с десяток единомышленников, то такой сегмент сети можно забабахать по (примерно) 500 грн с человека (по нынешним расценкам это не много)!! Но где ж их взять таких единомышленников? dry

П.С. С каких соображений взята цифра 1462 ??? biggrin


Жизнь - вредная штука, от нее - умирают!!!
 
smile-beatsДата: Субота, 08.08.2009, 00:51:37 | Повідомлення # 17
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А як ви дивитися на WiMAX?
 
TrebuhovetsДата: П`ятниця, 28.08.2009, 15:24:08 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
пропоную голосувати за Wi-Fi в окремій темі, також висловлюємо свої пропозиції та вирішуємо, як ми все це зробимо
 
TrebuhovetsДата: Вівторок, 01.09.2009, 11:51:43 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (sensei)
Но где ж их взять таких единомышленников?
я твой единомышленник !!!
 
AlexKlimДата: Неділя, 11.04.2010, 21:06:29 | Повідомлення # 20
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Минуло майже пів-року від останнього запису, можливо хтось знає які є провайдери в Требухові, а то піплнет останнім часом засмучує..тай більшого бажається. Знайшов провайдера ваймакса, так вони на днях знімають вишку, щось їм не сподобалося. Чи то на "багатьші" села переставлять, чи то взагалі закриваються..
 
TrebuhovetsДата: Неділя, 11.04.2010, 21:41:19 | Повідомлення # 21
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
WI-MAX? Який провайдер якщо не секрет?
Мені здається що найоптимальніший провайдер для Требухова - це Укртелеком з інтернетом ОГО
 
Alex0609Дата: Четвер, 14.10.2010, 21:45:17 | Повідомлення # 22
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (jurapas)
Згоден, все можна зробити але без кабеля. Перспективніше створити локальну мережу через Wi-Fi

По Wi-Fi перспективи нема ніякої.Ми в цьому пересвідчилися на власній шкурі і тепер тянем виту пару по селі.І ефект в 100 разів кращій ніж по WI-FI.Тож майбутне за локальною мережою у виді витої пари та оптоволокна.

 
TrebuhovetsДата: Четвер, 14.10.2010, 23:36:21 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Alex0609)
По Wi-Fi перспективи нема ніякої.Ми в цьому пересвідчилися на власній шкурі і тепер тянем виту пару по селі.І ефект в 100 разів кращій ніж по WI-FI.Тож майбутне за локальною мережою у виді витої пари та оптоволокна.

І в якому напрямку села Ви зараз її підключаєте, якщо це не секрет? Якщо секрет то напишіть в ПМ.
Мене цікавить напрямок до "Жовтня". Чи Ви це плануєте в найближчому майбутньому ???

 
Alex0609Дата: П`ятниця, 15.10.2010, 09:02:00 | Повідомлення # 24
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми дотянули майже до шиномонтажа.також починаем тянуть біля ферми,в липках а в самом жовтні будем тянуть коли WI-FI який ми там поставили буде сильно загружений (зараз в жовтні стоїть точка і на ній всьго 3 клієни)
 
TrebuhovetsДата: Неділя, 17.10.2010, 10:15:00 | Повідомлення # 25
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Справа в тому , що -
Quote (Alex0609)
По Wi-Fi перспективи нема ніякої.Ми в цьому пересвідчилися на власній шкурі і тепер тянем виту пару по селі.І ефект в 100 разів кращій ніж по WI-FI.Тож майбутне за локальною мережою у виді витої пари та оптоволокна.

Тому й нема у Вас клієнтів у Жовтні на Wi-Fi. Також це залежить від ціни питання respect
 
Alex0609Дата: Неділя, 17.10.2010, 18:28:19 | Повідомлення # 26
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені важко пояснювати все це в текстовому режимі.Може колись розкажу при зустрічі...
 
eloledДата: Вівторок, 22.03.2011, 20:47:10 | Повідомлення # 27
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого то с интернетом что то получилось ?
 
TrebuhovetsДата: Понеділок, 28.03.2011, 10:59:35 | Повідомлення # 28
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
eloled,
Quote (eloled)
У кого то с интернетом что то получилось ?

Написал на почту.

 
usДата: Вівторок, 21.06.2011, 21:09:50 | Повідомлення # 29
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого-то есть более-менее адекватный инет?
 
Alex060990Дата: Неділя, 06.11.2011, 11:27:37 | Повідомлення # 30
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Підключайтеся до проводного інтернета.Скорость до 5мбіт гарантуємо.Покриття десь 45% села
 
Форум с. Требухів Броварського району Київської області » Вільний час » Інтернет » Інтернет-провайдер (Голосуємо)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright Trebuhiv.at.ua При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове © 2024