nullс.Требухів Броварського району Київської областіnull
Вітаємо Вас на "Незалежному сайті с. Требухів" !!! Здійснюється набір журналістів новин села та модераторів на сайт та форум. Бажаючим прохання писати на E-MAil: Trebuhiv@ukr.net та ICQ: 473-092-324 Всі небайдужі до того де вони живуть - приєднуйтеся !!!

Каталог статейМеню сайту

Форма входу
Логін:
Пароль:

Категорії розділу
Мои статьи [16]
Статті з мережі Інтернет [50]

Пошук

Теги
Броварщина новини Требухів Городчани Дніпро Верховна рада склад Ватутін Історія результат життя сільська рада Табличка школа будинок культури Перемога Канни Требухівець допомога війна Сокіл Фенікс Артем Васильєв Бровари Фенікс - Требухів привітання день скорботи сади Розклад розклад руху форум Земля маршрутки грип захворювання громадський транспорт напої здоров'я кока-кола єдине вікно земельна діляннка зміни до законодавчих актів право на землю вибори телебачення туалети алкоголь общественные места пиво продажа совершеннолетние злочини постраждалі держкомзем Культура спорт злочинність МВС отримання хабара епідемія незаконно отобранная земля обращение новий рік законодавство Зміни набуття. порядок набуття порядок право прем'єр-міністр музика 1+1 виборчі дільниці дільниця стільці урни загальні збори аренда имущество плата продажа пива слабоалкоголка земеньні ділянки свято акти на землю державні акти єкономічна злочинність інспекція міліція податки Злочин вимагання крестьяне хабар кримінал врятувати життя пай футбол фотоальбом Різдво Христове

Опитування

Опитування
Які проблеми в комунальній сфері вас найбільше турбують? Можливо обрати кілька варіантів
Всього відповідей: 119

Календар

Архів записів

Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього відповідей: 112

Опитування
Чи потрібен Вам цей сайт
Всього відповідей: 112

Міні-чат
[ Отримати код кнопки]
Друзі сайту


Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Internet Map

Підтримуємо сайт, натискаючи на зображення, що розмішено вище,
1 раз на добу


Rambler's Top100


Locations of visitors to this page

Требухів

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.02.2018, 06:48:16

Головна » Статті » Мои статьи

Аудіонаркотики - нова зброя проти молоді
Аудіонаркотики, цифрові наркотики, аудіо наркотики, idoser, айдозери, I-doser, Sound Drugs, бінауральні ритми.

Останнім часом ці слова стали лідерами по запитах у пошукових системах. Але офіційно ні Міністерство охорони здоров'я, ні Національна академія наук України з цього приводу ще нічого не сказали. Яку шкоду можуть принести здоров'ю аудіонаркотики чи шкоди немає? Скажемо відразу – вони можуть викликати сон, сміх, радість, жах, блювоту і навіть у деяких смерть. Але це залежить від конкретної людини, сили звуку, його тривалості і частоти, а також якості звукової апаратури.

Бінауральні ритми — артефакт роботи головного мозку, уявні звуки керованої музики, що мозок сприймає («чує»), хоча реальні звуки відсутні. Ефект бінауральних ритмів був відкритий ще в 1839 році Генріхом Вільгельмом Дофе (Heinrich Wilhelm Dove). Теорія бінауральних ритмів заснована на тім, що, якщо яким-небудь образом подіяти на мозок сигналом з визначеною частотою, то цей сигнал вступить у резонанс із відповідним ритмом мозку, що приведе до посилення відповідного стану свідомості.

Завдяки цьому ефекту в американських лабораторіях були розроблені аудіо файли, що імітують визначені стани, у тому числі і наркотичні. І тепер їх пропонують усім бажаючим. На сайтах з цією наркотою вказується, що:

Аудіо наркотики абсолютно легальні і звикання не викликають. Негативної дії для організму не зафіксовано. Мовляв бінауральний ефект давно вивчений і застосовується в багатьох областях:


 • підвищення ефективності навчання;
 • поліпшення пам'яті;
 • керування станом організму;
 • лікування деяких хвороб;
 • медитація;
 • розслаблення і “швидкий відпочинок”.

Однак відразу є приписка, що не рекомендується прослухувати дані аудіо файли людям з порушеною психікою і людям із психічними захворюваннями, це може привести до стану тривоги і загостренню психічних захворювань! Тобто побічні ефекти визнають і самі розповсюджувачі.
Варто виділити деякі моменти:

1. Не пробуйте слухати аудіонаркотики в навушниках. Якщо вже не терпиться, послухайте через колонки. Це просто низькочастотний шум, флуд, схожий на гудіння трансформатора з потріскуванням і поскрипуванням. Особисто в мене ці звуки викликають приступ головного болю. Голова болить хвилин п'ять-десять після прослуховування.

2. Продавці цифрових наркотиків запевняють, що їхній товар зовсім нешкідливий, і він не може зробити руйнівного впливу на психіку. Давайте розглянемо це протиріччя детальніше. Веб-сайти айдозерів говорять, що бінауральні ритми роблять ефект, порівнянний з дією звичайних наркотиків: вони можуть викликати порушення координації і навіть галюцинації, можуть ставати причиною таких інцидентів, як автокатастрофи.
Якщо бінауральні ритми дійсно мають приписуваними їм властивостями, то очевидно, вони становлять небезпеку.

3. Це є зомбування, шаманство, введення в транс у кращому випадку, у гіршому можна збожеволіти чи одержати вегето-судинну дистонію, у будь-якому випадку це новий спосіб отуплення населення.

4. Аудіо наркотики є непрямою рекламою реальної наркоти – мовляв, аудіо не вставило – спробуй не аудіо.

5. Аудіонаркотик можна одержати при прослуховуванні звичайної музики через несправні навушники, коли динаміки в них з різних партій чи коли вони нещільно прилягають і рухаються (ефект Доплера) у вушній раковині. У результаті цих дій відбувається постійне зрушення часто в правому і лівому навушниках, а мозок намагається його “підправити”. По ідеї аудіонаркотик не повинний діяти на людей, глухих чи ослаблених на одне вухо.

6. Аудіо наркотики є електронним товаром та одним із способів нечесного заробітку в Інтернеті.

Секрет аудіо наркотиків

Прохання уважно прочитати. Слухати (ліпше не слухати) аудіо допінг рекомендують тільки в навушниках. Звук надходить в уші людини з різною частотою, причому різниця повинні бути незначною. Наприклад, у ліве вухо надходить сигнал з частотою 120 Гц, у праве - 125 Гц. Різниця між частотами - 5 Гц, і наш мозок обчислює і сприймає її автоматично, у виді так званих бінауральних ритмів. У нормальній ситуації цей механізм служить для визначення джерела звуку, але коли звук подається прямо в уші - через наушники - хвилі сприяють синхронізації роботи обох півкуль мозку, що спостерігається в медитативних і гіпнотичних станах свідомості.

У результаті мозок прагне компенсувати цю різницю частот, тобто стає ніби генератором низьких частот до 30 герців, а це є інфразвук! При цьому інфразвукові коливання вступають у резонанс із внутрішніми органами, насамперед судинами голови, черепом, хребтом, серцем. Згідно з експериментальними даними, накладаючи різні бінауральні ритми один на одного, можна викликати в людини конкретний вид мозкової активності, тобто змусити його одержати визначені відчуття.

Трохи фізики: інфразвук – це коливання частотою нижче 20 Гц.
Переважне число людей “не чують” акустичні коливання частотою нижче 40 Гц, але реагують на них. Максимальні рівні низькочастотних акустичних коливань від промислових і транспортних джерел досягають 100–110 дБ.

При рівні від 110 до 150 дБ і більш він може викликати у людей неприємні суб'єктивні відчуття і багаточисельні реактивні зміни, до яких слід віднести зміни в центральній нервовій, серцево-судинній і дихальній системах, вестибулярному аналізаторі.

Інфразвук може вселити в людину такі відчуття як туга, панічний страх, відчуття холоду, занепокоєння, тремтіння в хребті. Потрапляючи в резонанс з біоритмами людини, інфразвук особливо високої інтенсивності може викликати миттєву смерть через зупинку серця. Дехто пояснює феномен Бермудського трикутника саме інфразвуком, який генерується великими хвилями, — люди починають сильно панікувати, стають неврівноваженими (можуть повбивати один одного).

Інфразвук може «порушувати» частоти налаштування внутрішніх органів.

Резонансні частоти внутрішніх органів людини:


 • 20–30 Гц - Голова
 • 40–100 Гц - Очі
 • 0.5–13 Гц - Вестибулярний апарат
 • 4–6 Гц - Серце
 • 2–3 Гц - Шлунок
 • 2–4 Гц - Кишечник
 • 4–8 Гц - Черевна порожнина
 • 6–8 Гц - Нирки
 • 2–5 Гц - Руки
 • 6 Гц - Хребет

При збігу частот внутрішніх органів і інфразвуку, відповідні органи починають вібрувати, що може супроводжуватися сильними больовими відчуттями.

Біоефективність для людини частот 0,05—0,06; 0,1—0,3; 80 і 300 Гц пояснюється резонансом кровоносної системи, а частот 0,02—0,2; 1—1,6; 20 Гц — резонансом серця. Набори біологічно активних частот не збігаються у різних тварин. Наприклад, резонансні частоти серця для людини дають 20 Гц, для коня — 10 Гц, а для кролика і щурів — 45 Гц.

Інфразвук з частотою 7 Гц смертельний для людини!

Значні психотропні ефекти найсильніше виявляються на частоті 7 Гц, співзвучній альфаритму природних коливань мозку, причому будь-яка розумова робота в цьому випадку робиться неможливою, оскільки здається, що голова ось-ось розірветься на дрібні шматочки. Інфрачастоти близько 12 Гц при силі в 85–110 дБ, наводять напади морської хвороби і запаморочення, а коливання частотою 15–18 Гц при тій же інтенсивності вселяють відчуття занепокоєння, невпевненості і, нарешті, панічного страху.

При дії на людину інфразвуку з частотами, близькими до 6 Гц, можуть відрізнятися один від одного картини, що створюються лівим і правим оком, почне «ламатися» горизонт, виникнуть проблеми з орієнтацією в просторі, прийдуть нез'ясовна тривога, страх. Подібні відчуття викликають і пульсації світла на частотах 4–8 Гц. Інфразвук може діяти не лише на зір, але і на психіку, а також ворушити волоски на шкірі, створюючи відчуття холоду.

Отже, пробувати аудіо наркотики чи ні – вибір лише за вами.

Категорія: Мои статьи | Додав: jurapas (26.07.2009)
Переглядів: 1588 | Коментарі: 2 | Теги: I-doser, Sound Drugs, бінауральні ритми, idoser, аудіо наркотики, Аудіонаркотики, айдозери, цифрові наркотики | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 2
1  
Бл... очень важная новость!! В контакте задрали уже спамом!!!

2  
Уважніше прочитай статтю - це, якраз, антиреклама і застереження surprised

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright Trebuhiv.at.ua При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове © 2018