Требухiв потопає у смiттi ! ! ! ЖАХ ! ! ! Цій статті вже рік, але майже нічого не змінилося
Требухів – мальовниче село Броварського району, що тішило око зеленню трав і дерев, чистою водою озера та ошатними будиночками. Сюди приїжджали відпочити та подихати свіжим повітрям, насолодитися красою природи. Тепер усе змінилося:колись квітуче село, де земля сьогодні на вагу золота, з кожним роком все більше перетворюється на сміттєзвалище. У Требухові уже давно не вивозять сміття, кажуть – немає домовленостей з відповідними організаціями. Тим часом жителі села своїми силами позбавляються відходів хто як може. Зайве казати, що усе це накопичується на околицях, і село уже близьке до екологічної катастрофи.
У селі проживає близько 10 000 людей, за рік на одного жителя припадає близько 2 кубічних метрів відходів . Шляхом нескладних арифметичних підрахунків можна підрахувати, які ж страхітливі обсяги відходів накопичилися у Требухові та околицях за цей час. Зусиллями районної влади було вивезено близько 350 кубів відходів. Проте такими одноразовими акціями проблему не вирішити: тут потрібна чітка позиція та бажання сільської влади організувати, налагодити вивезення та утилізацію сміття, як це робиться в інших селах.
На жаль, ця проблема не єдина в Требухові. Ми живемо в ХХІ столітті, село потребує сучасної інфраструктури, тут повинні бути всі необхідні умови для життя, якщо ми хочемо, щоб молодь залишалася в селі, виховувала тут своїх дітей. Тут повинна бути організована система водопостачання та водовідведення, сучасні інженерні мережі, якісні дороги, а також супермаркет, дитсадок та школа з відповідним обладнанням, сучасний діагностично-лікувальний центр,спортивний комплекс з басейном, дитячі та спортивні майданчики, сучасний будинок культури, на належному рівні має утримуватися церква, адже більшість громадян є прихожанами православної церкви.
Що ж ми бачимо натомість? Інфраструктура села залишиласяна тому ж рівні, як її успадкувализ радянських часів. Жителі села скаржаться на повну бездіяльність місцевої влади. Про що дбає сільськавлада на чолі з Володимиром Васильєвим –невідомо, але про свої обіцянки та обов’язки перед громадою вона явно забула.
Усі інженерні мережі потребують капітального ремонту,який не робили з бозна-якого часу. Система водопостачання застаріла, людям подається неякісна вода,а проводиться лише місцевий аварійний ремонт, та й то тільки коли вже «припече».Каналізація є по суті лише у багатоквартирних будинках, проте їхні мешканці скаржаться на проблеми з очищенням каналізаційних систем.
У місцевій школі не працює їдальня, клуб не функціонує, дитячий садок потребує реконструкції та ремонту, а на давно обіцяному жителям Требухова футбольному полі випасають корів, та й те можуть незабаром продати. Не говорячи вже про відсутність дитячих і спортивних майданчиків, місць для відпочинку та якісних доріг. І це - лише короткий перелік проблем, які залишає теперішня сільська влада у спадок новому голові та його команді. Це лише видима частина айсберга, яку видно неозброєним оком, основна ж маса проблем так і залишається «під водою».
Жителі села скаржаться, що сільська влада ніяк не реагує на їхні звернення, залишається глухою до їхніх прохань, навіть звичайнісіньку довідку підписати для неї проблематично – немає на це часу. Схоже, що проблеми села та його жителів мало хвилюють сільську владу – мабуть, у неї є «важливіші» справи.
Щоб змінити щось навколо, потрібно самому змінитись якісно, а це не легко. Ви зрозумійте головне, що вся ця культура була привита нам в сім'ї та школі, а даліі все пішло автоматом. " Может в консерватории, что-то подправить?"
Це також має велике значення, але ж куди викидати те сміття, якщо на все село один контейнер, або взагалі жодного, та навіть не біля кожного закладу ли організації нема урни для сміття....... що робити????????????????????????? :'(
Цікавий факт - після виборів сільського голови в селі все ж таки поставили мусорники, але це була лише показуха. Мусорники швидко наповнились і їх вивезли мабуть на завжди (або до майбутніх виборів)
Я недавно була в гостях в селі на Тернопільщині. То мене вразила їх робота по збору мусора. Кожен дім зобов"язаний був поставити у себе перед подвір"ям контейнер для мусора. Кожен вибирав по об"єму. І з комунгоспом підписували договір на вивіз мусора. Якомусь дому треба вивозити кожен тиждень, а комусь і раз на місяць хватає. Тобі не треба дома сидіти і чекати коли прийде машина. бо контейнери стоять прямо по вулиці. Просто ти оплачуєш за місяць 2,50грн (ніби) з чоловіка за їхні послуги. Бо чим більше народу живе в сім"ї тим більше мусору. І ніхто не палить мусор, як у нас. Діти в садіку граються, а прибиральниці тут же палять мусор, ще й біля підстанції. І ще у них всі вулиці електрифіковані. Вночі не страшно пройтися по селу. Кожна вуличка освіщена. Може хтось із частних підприємців займається вивозом мусора. Я із задоволенням заплачу за контейнер і буду кожен тиждень чи місяць платити за вивоз мусора і думаю на це піде більша частина населення Требухова.