nullс.Требухів Броварського району Київської областіnull
Вітаємо Вас на "Незалежному сайті с. Требухів" !!! Здійснюється набір журналістів новин села та модераторів на сайт та форум. Бажаючим прохання писати на E-MAil: Trebuhiv@ukr.net та ICQ: 473-092-324 Всі небайдужі до того де вони живуть - приєднуйтеся !!!

Інтернет-провайдер - Форум с. Требухів Броварського району Київської області



Меню сайту

Форма входу
Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Пошук

Теги
Броварщина новини Требухів Городчани Дніпро Верховна рада склад Ватутін Історія результат життя сільська рада Табличка школа будинок культури Перемога Канни Требухівець допомога війна Сокіл Фенікс Артем Васильєв Бровари Фенікс - Требухів привітання день скорботи сади Розклад розклад руху форум Земля маршрутки грип захворювання громадський транспорт напої здоров'я кока-кола єдине вікно земельна діляннка зміни до законодавчих актів право на землю вибори телебачення туалети алкоголь общественные места пиво продажа совершеннолетние злочини постраждалі держкомзем Культура спорт злочинність МВС отримання хабара епідемія незаконно отобранная земля обращение новий рік законодавство Зміни набуття. порядок набуття порядок право прем'єр-міністр музика 1+1 виборчі дільниці дільниця стільці урни загальні збори аренда имущество плата продажа пива слабоалкоголка земеньні ділянки свято акти на землю державні акти єкономічна злочинність інспекція міліція податки Злочин вимагання крестьяне хабар кримінал врятувати життя пай футбол фотоальбом Різдво Христове

Опитування

Опитування
Які проблеми в комунальній сфері вас найбільше турбують? Можливо обрати кілька варіантів
Всього відповідей: 121

Календар

Архів записів

Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього відповідей: 112

Опитування
Чи потрібен Вам цей сайт
Всього відповідей: 112

Міні-чат




[ Отримати код кнопки]
Друзі сайту


Статистика сайту

Internet Map

Підтримуємо сайт, натискаючи на зображення, що розмішено вище,
1 раз на добу






Rambler's Top100


Locations of visitors to this page

Требухів

Вітаю Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 21:07:08

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум с. Требухів Броварського району Київської області » Вільний час » Інтернет » Інтернет-провайдер (Голосуємо)
Інтернет-провайдер
В кого який інтернет-провайдер
1.Укртелеком ОГО[ 3 ][23.08%]
2.Піпл-нет[ 3 ][23.08%]
3.МТС-коннект[ 1 ][7.69%]
4.LIFE[ 1 ][7.69%]
5.Київстар[ 1 ][7.69%]
6.Dial-Up[ 0 ][0.00%]
7.Інший провайдер[ 3 ][23.08%]
8.Нема Інтернету взагалі[ 1 ][7.69%]
Усього відповідей: 13
TrebuhovetsДата: Четвер, 14.05.2009, 15:18:51 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
В мене ніякого нема, сиджу в неті на роботі
 
lairmiДата: Четвер, 14.05.2009, 15:19:01 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Модераторы
Повідомлень: 4
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А ти можеш порадити найкращого провайдера для Требухова. У нас Піпл нет. Ніби непогано працює. І ціна нормальна. але це мобільний інтернет
 
TrebuhovetsДата: Четвер, 14.05.2009, 15:19:11 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Можу, Укртелеком ОГО, є самий оптимальний варіант, але портів в Требухові як завжди нема. Невідомо чи це насправді так чи це є примха окремих осіб. За деякими даними вони повинні з'явитися десь в червні місяці, але це як завжди вилами по воді писано sad
 
jurapasДата: Понеділок, 18.05.2009, 22:45:11 | Повідомлення # 4
ЖУРНАЛЮГА
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Вільних портів не буде ні в червні ні в липні, взагалі до кінця року не буде. Ситуація може змінитися після приватизації Укртелекому
 
TrebuhovetsДата: Вівторок, 19.05.2009, 08:32:09 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну що ж, будемо чекати та сподіватися на краще sad sad sad
 
jurapasДата: Вівторок, 19.05.2009, 22:36:34 | Повідомлення # 6
ЖУРНАЛЮГА
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Чого чекати? Приватизації стратегічно важливого об'єкту surprised
 
barygavkДата: Середа, 20.05.2009, 01:02:01 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А почему бы самому не сделать сеть по требухову??? Админ проведи опрос сколько людей хочет подключиться..... Мозги у меня есть сеть сделаю, кабель и оборудование для меня будет по сниженым ценам, все можна сделать. Я даю гарантию что найду как минимум 4 человека на подключение. Скорость будет где то 1 мб/с. круче даже чем пипл нэт. Думайте....

Владу народу! Геть брехню! Повбивати всіх негідників
 
jurapasДата: Середа, 20.05.2009, 19:23:32 | Повідомлення # 8
ЖУРНАЛЮГА
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
кабель и оборудование для меня будет по сниженым ценам, все можна сделать

Згоден, все можна зробити але без кабеля. Перспективніше створити локальну мережу через Wi-Fi
 
TrebuhovetsДата: П`ятниця, 05.06.2009, 10:29:46 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (jurapas)
Згоден, все можна зробити але без кабеля. Перспективніше створити локальну мережу через Wi-Fi

для створення мережі Wi-Fi потрібно поставити вишку на високому місці, а саме високемісце - це центр, а там тобі навряд хтось дасть таку можливість sad .
Можна зробити змішану мережу: Wi-Fi та вита пара....
Доречі опитування вже створено, але чому ніхто не голосує???
Мабуть всіх влаштовує той інтернет та мережа яка є.....

 
jurapasДата: Четвер, 18.06.2009, 12:52:06 | Повідомлення # 10
ЖУРНАЛЮГА
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Найвище місце в центрі - цеква! Дозвіл на встановлення обладнання потрібно брати в батюшки biggrin
 
TrebuhovetsДата: Четвер, 18.06.2009, 12:58:51 | Повідомлення # 11
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Вважай, що він тебе благословив на це
 
TrebuhovetsДата: П`ятниця, 10.07.2009, 11:21:36 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (barygavk)
А почему бы самому не сделать сеть по требухову??? Скорость будет где то 1 мб/с. круче даже чем пипл нэт. Думайте....

Взагалі можна створити інтернет-провайдер в Требухові, але на це потрібно десть тисяч 30 У.Е. smile , буде повноцінний 100 мегабітний інтернет

 
Dimonchik09Дата: Субота, 25.07.2009, 18:47:01 | Повідомлення # 13
Спортивний коментатор
Група: Модераторы
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Как мне сказал один знакомый из Укртелекома что порты Ого пошли по более "дорогим" селам! angry
 
senseiДата: Вівторок, 28.07.2009, 15:38:14 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (barygavk)
А почему бы самому не сделать сеть по требухову??? Админ проведи опрос сколько людей хочет подключиться..... Мозги у меня есть сеть сделаю, кабель и оборудование для меня будет по сниженым ценам, все можна сделать. Я даю гарантию что найду как минимум 4 человека на подключение. Скорость будет где то 1 мб/с. круче даже чем пипл нэт. Думайте....

Хотел бы я в кратце услышать как ты собираешься это сделать:))
4-6 человек в радиусе 50 метров, это да, реально! Но если захочет человек 20 и в радиусе 1 км?? Что тогда? Поверь, даже твои сниженные цены не помогут!!! Если человек узнает что ему придется заплатить около 1000 грн. за лок. сеть + еще за инет каждый месяц, я думаю желание отпадет само собой!!!

Додано (28.07.2009, 15:38:14)
---------------------------------------------

Quote (jurapas)
Згоден, все можна зробити але без кабеля. Перспективніше створити локальну мережу через Wi-Fi

Перспективнее и дороже:)) Поверте одной вышки на куполе церкви не хватит:) Для стабильной работы ви-фи, на одну точку желательно цеплять не более 5-7 человек! Юра, я думаю ты в курсе что Саше Мельн. пришлось поставить сервачок, так как точка и маршрутизатор не вытягивали такую нагрузку (их вроде 8 или 9 человек). Грубо говоря на каждых 6 человек по сервачку, по точке доступа! Я уже не говорю о прямой видимости и о геморе по установке всего этого оборудования, особенно антенн:))


Жизнь - вредная штука, от нее - умирают!!!
 
jurapasДата: Середа, 29.07.2009, 20:54:57 | Повідомлення # 15
ЖУРНАЛЮГА
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
sensei, Я це все знаю. Іншого виходу немає. Перспектива локалки на Wi-Fi все ж таки існує.

На церкві можна поставити базову станцію Wi-MAX а по Требухову ще 5-7 вишок. Таким чином забезпечити об'єднання відокремлених (на даний момент) сегментів мережі.

P.S. Я можу довго дискутувати на цю тему бо залишаюсь прихильнихом Локальної Мережі Требухова. Все ж таки живемо в 21-му столітті, а не в 1462 році. smile

 
Форум с. Требухів Броварського району Київської області » Вільний час » Інтернет » Інтернет-провайдер (Голосуємо)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright Trebuhiv.at.ua При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове © 2024